PREDSTAVUJEME PARTNERA: Edu Bears

Edu Bears ponúka inovatívne jazykové vzdelávacie riešenia. Našou vlajkovou značkou je Teddy Eddie, licencovaná metóda výučby angličtiny pre deti vo veku 2 až 7 rokov, ktorá sa už osvedčila pri výučbe tisícov kurzantov v niekoľkých stovkách škôl v celom Poľsku, Českej republike a na Slovensku.

Podporujeme jazykové školy v rozvoji ponuky kurzov pre deti a zároveň našim partnerom poskytujeme hotové riešenia so zaručením nepretržitej podpory, čo sa týka obchodného aj metodologického prístupu k vyučovaniu cudzích jazykov.

Hovoríme, že metóda Teddy Eddie je ambiciózna a originálna. Ambiciózna, pretože neexistujú žiadne ďalšie kurzy pre deti, počas ktorých by malí školáčikovia boli oboznámení s takým veľkým množstvom materiálu, kde sa tak obratne a diskrétne zameriavajú na obrovské množstvo slov, viet a textov.

2 000 slov vo viac ako 100 skladbách, s rôznymi stupňami zložitosti, toto je naša metóda pre malých školáčikov!

Ambiciózna, pretože naše texty, ilustrácie a nahrávky, hoci sú určené deťom, nie sú detinské. Vždy obsahujú niečo originálne a „nepriame“, a dokonca o moderných deťoch môžeme povedať čokoľvek, nie však to, že sú štandardné.

Objavte všetky výhody spolupráce s Edu Bearsom a dozviete sa viac o ich značke Teddy Eddie, licencovanej metóde výučby angličtiny pre deti vo veku 2-7 rokov 🐻🙂

URL: https://teddyeddie.sk

Facebook: https://www.facebook.com/TeddyEddieSK